Zeka Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Zeka Oyunları Oyna

Çocuklarınız için uygun zeka oyunlarını web sitemizde indirmeden ve güven içerisinde oynayabilirsiniz. Oyunlarımız tamamen çocuklar için uygun olup, legal oyunlardır. Oyunlarımız Milli Eğitimin onayladığı oyunlardan oluşmaktadır.

OyunRekor Zeka Oyunları

Sitemizde ücretsiz olarak indirmeden, tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz zeka oyunları mevcuttur. Ortalama 50 civarında oyun bulunmaktadır ve her gün yeni oyunlarla kategori güncellenmektedir. En popüler oyunlardan biri "Milli Eğitim" oyunudur. Tamamen çocukların zekasını geliştirmek için yapılmış son derece güvenli ve legal bir oyundur.

En çok oynanan oyun ise "Kim Milyoner İster" oyunudur. Her defasında farklı sorulara cevap vereceksiniz ve sorular hiç bir zaman tekrarlanmamaktadır. Oyun sadece çocuklar için değil yetişkinler içinde uygundur. Küçük çocuklar için en uyumlu en iyi oyunumuz ise "Meyve Eşleştirme" oyunudur. Karşınıza gelecek 8 farklı meyveden 3 tanesi aynı olacak şekilde düzene sokmanız gerekiyor. Yetişkinler ve büyük çocuklar için biraz sıkıcı bir oyun gibi görünse de küçük çocuklar için oldukça eğlenceli ve eğitici bir oyun türüdür.

Oyun Rekor Hakkında

En güzel oyunların yeni adresi Oyunrekor.com ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Flash oyunların yanı sıra 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız oyun rekor sitemizde bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca friv oyunlarından olan en çok oynanan oyunumuz bottle flip 3d oyunu ile sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunrekor.com'da yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2019 Oyun Rekor - Tüm Hakları Saklıdır
Haberpaneli.com   Oyun Skor   Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim