Yarış Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Yarış Oyunları Oyna

Araba ve tır yarışı oyunlarını indirmeden, ücretsiz ve tarayıcı üzerinden donmadan rahatlıkla sitemizde oynayabilirsiniz. Bu oyunlar tamamen yasal olup, çocuklar için uygun oyunlardır. Aynı zamanda oyunları tek bilgisayardan iki kişide oynayabilirsiniz.

Sitemizde Hangi Yarış Oyunları Mevcut

En çok oynanan yarış oyunlarının başında "Kızgın Yarış" gelmektedir. Yarışta 5 araç olacak ve bunları geçerek 1. olmaya çalışacaksınız. Fakat oyunun en kötü yanı birinci olabilmek için diğer araçlarla savaşman gerekiyor.

Araba geliştirme oyunu ise en çok beğenilen oyunlar arasındadır. Oyuna giriş yaptığınızda size basit bir araba verilecek ve her yarış kazandığınızda aracınıza istediğiniz özelliği taktırarak geliştirmeye çalışacaksınız. Diğer yarış oyunlarına göre daha eğlenceli ve sürükleyici olduğu bilinmektedir.

Motor sevenler için "Usta Motor" yarışları oldukça eğlenceli olacaktır. Ayrıca bu oyunu iki kişi oynama şansınızda bulunmaktadır. Oyunları bilgisayarınızdan indirmeden direkt olarak tarayıcı üzerinden oynayabilirsiniz. Birçok yarış oyunu iki kişilik olup ayrıca 100'lerce oyuna da sahiptir. Oyuna başlamadan önce kontrol tuşlarını öğrenmeyi unutmayın.

Oyun Rekor Hakkında

En güzel oyunların yeni adresi Oyunrekor.com ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Flash oyunların yanı sıra 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız oyun rekor sitemizde bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca friv oyunlarından olan en çok oynanan oyunumuz bottle flip 3d oyunu ile sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunrekor.com'da yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2019 Oyun Rekor - Tüm Hakları Saklıdır
Haberpaneli.com   Oyun Skor   Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim