Spor Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Spor Oyunları Oyna

Farklı karakterlerin ok atmasına, koşmasına, engellerden atlamasına ve yarışlarda kazanmasına yardımcı olmak senin elinde! Spor oyunları kategorisindeki oyunlar ile sporcuların gelişip yarışlarda birince olmasına yardım et ve yeni sporlar öğren!

Herkese Uygun Bir Spor Var!

Bazen kendini bir futbol ya da basket maçının ortasında bulacak, bazen yarışta koşacak, bazen de yüzme yarışında birinci gelmek için diğerleri ile savaş vereceksin! Bu oyunlar ile sporları tanırken aynı zamanda eğlenecek ve rekabetçi ruhunu ortaya çıkaracaksın. Takımını yönlendiren bir teknik direktör olup golleri atmak ya da potanın içine topları doğru zamanda atmak senin ellerinde, bunun için tek yapman gereken verilen direktifleri uygulamak ve rekabeti hiç eksik etmeden yarışları ya da maçları kazanmaya çalışmak.

Takım ruhunu konuştur, bireysel yarışlarda rekabeti arttır ve birinci sen ol! Kendine uygun sporu seç ve tüm gücünle savaşıp cesur bir şekilde kendini göster! Yapman gereken tek şey girip en seveceğin spor oyunlarını seçip karakterine yardımcı olmak ve övgüyle bahsedilecek yarışlarda rol almak.

Oyun Rekor Hakkında

En güzel oyunların yeni adresi Oyunrekor.com ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Flash oyunların yanı sıra 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız oyun rekor sitemizde bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca friv oyunlarından olan en çok oynanan oyunumuz bottle flip 3d oyunu ile sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunrekor.com'da yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2019 Oyun Rekor - Tüm Hakları Saklıdır
Haberpaneli.com   Oyun Skor   Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim