Savaş Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Savaş Oyunları Oyna

Farklı taktikler ile savaş oyunlarında hem zekanızı geliştirin hem de eğlenirken orduların kahramanı haline gelin!

Savaşların İnanılmaz Kahramanı Olun!

Üstün başarılarınız ile savaşlarda ün kazanmak ve madalyaları toplayıp ordunuzun ihtiyaçlarını karşılayıp gelişmek için daha neyi bekliyorsunuz? Oyunları oynayarak taktikler geliştirin ve kaydettiğiniz ilerleme ile ordunuzun silah, kıyafet, korunma ihtiyaçlarını karşılayarak daha iyi olmalarını sağlayın ve savaşlardaki başarılarını arttırın.

Yükselen rütbeniz ve artan madalyalarınız, ordunuzun karşısına gelecek olan düşmanlara karşı olacak başarınızı da etkileyecek ve oynadıkça gelişecek olan stratejik düşünme çabanız ile zekanızı da geliştirecek. Ordunuzda yer alacak askerlerin yerini ayarlayabileceğiniz, hangi askerin ne kullanacağını, savunmada mı yoksa saldırıda mı olacağını belirleyeceğiniz bu oyunlar ile hem eğlenecek hem de zekanızı savaş meydanlarında konuşturup zaferler kazanacaksınız.

Bu zaferler ile elde ettiğiniz altınları ya da toprakları askerlerinizi geliştirmek, yeni askerler yetiştirmek ya da ordunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabilirsiniz. Savaş oyunları kategorisine hemen girerek siz de savaş meydanlarında adınızı en üstlere taşıyın!

Oyun Rekor Hakkında

En güzel oyunların yeni adresi Oyunrekor.com ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Flash oyunların yanı sıra 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız oyun rekor sitemizde bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca friv oyunlarından olan en çok oynanan oyunumuz bottle flip 3d oyunu ile sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunrekor.com'da yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2019 Oyun Rekor - Tüm Hakları Saklıdır
Haberpaneli.com   Oyun Skor   Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim