Nişan Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Nişan Oyunları Oyna

Can sıkıntınızı girmek için birbirinden güzel nişan oyunlarını sitemiz üzerinden indirmeden oynayabilirsiniz. Sitemize giriş yaptığınızda direkt olarak istediğiniz oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Hangi Nişan Oyunları Daha Güzel?

"Kızgın Namlu" oyunu en çok oynanan nişan oyunlarından biridir. Mouse ve W-A-S-D tuşlarını kullanarak yardıma ihtiyacı olan insanları kurtarmaya çalışın. Ama ilk olarak nişan almak için yüksek bir bina bulman gerekiyor. Unutma zamanın kısıtlı olacak bina hemen bul ve rehineyi kurtar.

En kaliteli oyun ise "Son Zombi Avcısı" oyunudur. Genç bir adamı yönlendirerek şehri istila etmiş zombileri tek tek avlayacaksınız. şehrin merkezine doğru ilerledikçe zombi sayıları çoğalacak ve mermin azalacak. Bu yüzden mermiyi boşa kullanma ve en yakınındaki zombiye dikkat et.

9i Sitemizde şuan nişan oyunları 50 adet civarında bulunmaktadır. Her gün yeni ve kaliteli oyunlar eklenmektedir. Bu oyunları sadece bilgisayar üzerinden değil mobil olarak telefon üzerinden de oynayabilirsiniz. Daha iyi verim alabilmek için her zaman Google Chrome tarayıcısını seçmenizde fayda var.

Oyun Rekor Hakkında

En güzel oyunların yeni adresi Oyunrekor.com ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Flash oyunların yanı sıra 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız oyun rekor sitemizde bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca friv oyunlarından olan en çok oynanan oyunumuz bottle flip 3d oyunu ile sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunrekor.com'da yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2019 Oyun Rekor - Tüm Hakları Saklıdır
Haberpaneli.com   Oyun Skor   Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim