Meb Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Meb Oyunları Oyna

Günümüz çağında internet, bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi birçok iletişim araçlarının gelişmesi ile hemen hemen birçok ailenin evinde bu teknolojik ürünlerden bir veya bir kaçı mutlaka bulunmaktadır. Ebeveynlerin çoğu bu teknoloji harikalarını çocukları için eğitim ve öğretim amacıyla kullanmayı hedeflemektedirler.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın Konu ile ilgili Çalışmaları

Tabletler bilgisayarlara nazaran daha kullanışlı olduklarından dolayı çocuklar tabletlerden durmadan oyun oynamaktadırlar. Çocuklar için oyun her zaman önemlidir. Ancak internette birçok oyun çeşidinin bulunması bazen iyi durum olsa da durum can sıkıcı hale gelebilmektedir. Bu konuda anne ve babalara büyük görevler düşmektedir. Bunun için Milli Eğitim Bakanlığı, birçok öğrencinin oynadığı, zarar teşkil etmeyen ve kaliteli, aynı zamanda yaş grubuna hitap eden birçok çeşitli eğitici ve öğretici oyun hizmeti sunmaktadır.

Oyun Rekor Hakkında

En güzel oyunların yeni adresi Oyunrekor.com ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Flash oyunların yanı sıra 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız oyun rekor sitemizde bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca friv oyunlarından olan en çok oynanan oyunumuz bottle flip 3d oyunu ile sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunrekor.com'da yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2019 Oyun Rekor - Tüm Hakları Saklıdır
Haberpaneli.com   Oyun Skor   Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim