Giydirme Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Giydirme Oyunları Oyna

Giydirme oyunları ile oyunlardaki karakterleri giydirip makyajlarını yapmalarına yardım edebilir ve onların hazırlanması için yönlendirici olabilirsiniz.

Moda Sizi Çağırıyor!

Bu keyifli oyunlarda karakterlerin gidecekleri önemli yerlerdeki buluşmalarına uygun giyinip hazırlanmaları için verilen direktiflere uymanız ve zevkinize göre istediğiniz makyaj malzemesi ile kıyafetleri seçmeniz yeterli olacaktır. Sevdiğiniz çizgi film karakterlerini, prensesleri, genç kızları, bebekleri ve film karakterlerini gidecekleri parti, balo, davet, buluşma ya da yemeğe hazırlarken giyecekleri kıyafetleri özenle seçebilir ve gittikleri yerde tüm ilgiyi sizin sayenizde kendilerine çekmelerine yardımcı olacaksın!

Spor, şık, resmi ya da klasik bir görüntü için yapman gereken tek şey karakterinin nereye gideceğine bakmak ve en beğendiğin kıyafetleri ona giydirip mükemmel görüntüsünü tamamlamak. Siz de karakterinizin benzersiz görünüşüyle, makyajı ve kıyafetiyle en iyisi olmasını istiyorsanız hemen giydirme oyunlarına girerek en beğendiğiniz karakteri hazırlamaya başlayın ve onun moda danışmanı olup harikalar yaratın! Giydirme oyunları kategorisine girerek siz de hemen giydirmeye başlayın, eğlenirken yaratıcılığınızı geliştirin!

Oyun Rekor Hakkında

En güzel oyunların yeni adresi Oyunrekor.com ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Flash oyunların yanı sıra 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız oyun rekor sitemizde bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca friv oyunlarından olan en çok oynanan oyunumuz bottle flip 3d oyunu ile sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunrekor.com'da yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2019 Oyun Rekor - Tüm Hakları Saklıdır
Haberpaneli.com   Oyun Skor   Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim