Dövüş Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Dövüş Oyunları Oyna

Street Fighter, Mortal Kombat ve Tekken gibi önde gelen dövüş oyunlarını internet tarayıcısı üzerinden, indirmeden ve ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu oyunları sadece tek kişi değil aynı bilgisayar üzerinden arkadaşınızla da oynamanız mümkündür.

Kung Fu Dövüş Oyunu

En popüler dövüş oyunlarından biridir. Bu oyunu iki kişi oynayabilirsiniz. Oyunda iki karakter bulunmaktadır. İsimleri, Cesur ve Zorlu'dur. Acımasız sokaklarda iyileri kurtarmaya çalışan ikili, kötülere de korku salmaktadır. Yumruklarını hazırla ve senden yardım isteyen iyilerin yardımına koş.

Diğer macera oldu dövüş oyunu ise Ofis Çalışanı oyunudur. Bu oyun sağlam bir konuya sahip olup oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir oyundur. Çok sevdiği patronu acımasız mafya tarafından öldürülen ofis çalışanı büyük bir yemin eder ve intikam almaya karar verir. Artık onun önünde kimse duramaz.

Bunlar gibi 100lerce dövüş oyununu indirmeden, ücretsiz ve tarayıcı üzerinden oynamak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca oyun sitemiz mobil uyumlu olup, telefon üzerinden de rahatlıkla oyun oynatmaktadır.

Oyun Rekor Hakkında

En güzel oyunların yeni adresi Oyunrekor.com ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Flash oyunların yanı sıra 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız oyun rekor sitemizde bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca friv oyunlarından olan en çok oynanan oyunumuz bottle flip 3d oyunu ile sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunrekor.com'da yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2019 Oyun Rekor - Tüm Hakları Saklıdır
Haberpaneli.com   Oyun Skor   Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim