Çizgi Film Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Çizgi Film Oyunları Oyna

En sevdiğin çizgi karakterleri oyun içerisinde sen yönlendirmek istemez misin? O zaman çizgi film oyunları tam sana göre!

Macera Dolu Eğlence

En sevilen çizgi karakterlerin macera dolu eğlencelerine ortak olmak, yalnızca bir tuş uzağında! Onlara zorlu maceralarda eşlik edebilir, onlarla keyifli zaman geçirebilir ve bu çizgi karakterlerin neşeli hikayelerini oluşturup devam ettirmelerine yardımcı olabilirsin. Onların zorlu görevlerine destek olmak ve hikayelerinin neşeli dakikalarına ortak olmak için çizgi film oyunları tam sana göre!

En beğendiğin karakterlerin bulunduğu bu oyunlarda tek yapman gereken onlara destek olmak ve görevleri tamamlamaları için desteğini esirgememek! Çizgi karakterini sen yönet ve ona görevini tamamlamasında yardımcı ol, keyifli hikayelerinin içinde onlarla yer al ve oyunlardaki ödülleri kazan.

Sevdiğin karakterlerin yanında olmak, onların hikayelerinin içinde yer alıp onlardan bir parça olmak istiyorsan, sevdiğin karakterlerin oyunlarını oynayarak görevlerini tamamlamalarına yardımcı olabilir ve bunları yaparken de eğlenceli maceralara ortak olabilirsin. Tek yapman gereken sevdiğin çizgi film oyunlarından birini seçip oynamaya başlamak!

Oyun Rekor Hakkında

En güzel oyunların yeni adresi Oyunrekor.com ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Flash oyunların yanı sıra 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız oyun rekor sitemizde bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca friv oyunlarından olan en çok oynanan oyunumuz bottle flip 3d oyunu ile sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunrekor.com'da yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2019 Oyun Rekor - Tüm Hakları Saklıdır
Haberpaneli.com   Oyun Skor   Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim