Ameliyat Oyunları Üye Ol    |    Üye Girişi

Ameliyat Oyunları Oyna

İçinizdeki doktoru kanıtlayıp farklı farklı ameliyatlarla başarılar yakalamak ve övgüleri toplamak istemez misiniz? O zaman hemen ameliyat oyunları kategorisine giriş yapın ve bir ameliyat seçip başlayın!

İçindeki Doktoru Uyandır

Doktorluk, hemşirelik, dişçilik gibi mesleklere ilgili iseniz ya da yalnızca merak ediyorsanız bu ameliyat oyunlarını oynayarak önce hastanın anestezi yardımı ile bayılmasına daha sonra ameliyata hazır hale gelmesine, belirli bölgelerin ameliyata hazırlanmasına ve en sonunda da ameliyatın yapılmasına katkı sağlayabilirsiniz. Unutmayın, burada doktor sizsiniz ve ameliyatın gidişatı sizin ellerinizde, hastaya iyi bakıp onu kurtarın! Ameliyat kategorisindeki oyunlara girip bir diş çekme ya da kalp ameliyatı oyunu seçebilir, mesleklere dair ilginç bilgiler öğrenirken aynı zamanda eğlenerek güzel vakit de geçirebilirsiniz.

Unutmayın ki ameliyatı yöneten ve yönlendiren sizsiniz, hastayı kaybetmemek için doğru hamleleri yapmaya ve zamanı doğru kullanmaya özen gösterin. Eğlenirken öğreten bu oyunlar için ameliyat oyunları kategorisinden bir tane oyunu seçmeniz yeterli. Estetik ameliyatı olsun, diş, diz ya da kalp ameliyatı olsun; siz hepsini yapabilirsiniz!

Oyun Rekor Hakkında

En güzel oyunların yeni adresi Oyunrekor.com ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Flash oyunların yanı sıra 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız oyun rekor sitemizde bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca friv oyunlarından olan en çok oynanan oyunumuz bottle flip 3d oyunu ile sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunrekor.com'da yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2019 Oyun Rekor - Tüm Hakları Saklıdır
Haberpaneli.com   Oyun Skor   Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim