3D Oyunlar Üye Ol    |    Üye Girişi

3D Oyunlar Oyna

3D oyunlar sayesinde artık flash oyunların yerini 3 boyutlu oyunlar almaya başladı ve bizde 3D oyunlar sayfasında sizler için bir birinden güzel 3 boyutlu oyunları bir araya getirdik. Ayrıca bu oyunlar arasında ister tek kişilik ister 2 kişilik yada online oyunlar sayesinde çoklu oyuncular ile birlikte oyun oynayabilirsiniz.

En Güzel 3D Oyunlar Sizleri Bekliyor

Hepimizin bazen işlerden sıkıldığı ya da eğlenceli zaman geçirmek istediği anlar oluyor. Bu zamanlarda kendimizi biraz olsun iş ve hayatın stresinin dışarısına atmak istemekteyiz. Kısa bir mola diye adlandırdığımız bu zamanlar kısa bir dinlenme ya da yenilenme olarak da düşünebiliriz. Bu zaman dilimlerinde ya sosyal medyayı kullanıyor ya da neşeli eğlenceli oyunlara yöneliyoruz. Bu kategoride ilk akla gelen zorluk derecesi basit bizleri yormayan oyunlar olan 3D oyunlar cazip gelmektedir.

Sitemizde eğlenceli zaman geçire bileceğiniz her düzeye uygun birbirinden farklı her yaş ve seviyeye uygun birçok uyun bulunmaktadır. eğleneceğiniz stresinizi atabileceğiniz hem dinlenmek hem de kafa dağıtmak için sitemizden oynayacağınız online oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunlar sayesinde hem eğlenecek hem de kafanızı dağıtacaksınız. oynadığınız oyunların hem basit hem de sizi zorlamayan oyunlar olduğunu göreceksiniz. Sizlere sitemizde en çok tercih edilen bir kaç oyun hakkında bilgi verelim.

Oyun Rekor Hakkında

En güzel oyunların yeni adresi Oyunrekor.com ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Flash oyunların yanı sıra 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız oyun rekor sitemizde bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca friv oyunlarından olan en çok oynanan oyunumuz bottle flip 3d oyunu ile sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunrekor.com'da yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2019 Oyun Rekor - Tüm Hakları Saklıdır
Haberpaneli.com   Oyun Skor   Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim