2 Kişilik Oyunlar Üye Ol    |    Üye Girişi

2 Kişilik Oyunlar Oyna

Yanınızda arkadaşınız varken maceradan maceraya atılmak, zevkle maç yapmak, omuz omuza savaşa katılmak ve daha birçok eğlenceli oyunda beraber olmak istemez misiniz?

Oyunların Vazgeçilmez İkilisi

2 kişilik oyunlar ile arkadaşlarınızla beraber keyifli zaman geçirirken bir yandan da yardımlaşarak bölümleri geçmek çok keyifli olacak! İstediğiniz oyunu seçip arkadaşınız ile farklı tuşları kullanarak işbirliği sayesinde oyunları kazanmak sizin elinizde. Farklı farklı oyunlardan istediğinizi oynayarak arkadaşınız ile birlikte keyifli zaman geçirebilir, farklı kategorilerdeki oyunları da tercih edebilirsiniz. İki kişi oyun oynamanın keyfi ile vazgeçemeyeceğiniz doyumsuz bir eğlenceye ortak olacaksınız.

Diğer kategorilerdeki oyunları da deneyip arkadaşınızla birlikte oynamak için tek yapmanız gereken şey oyunlarda gösterilen kontrol tuşlarını kullanmak ve verilen talimatlara uyarak bölümleri geçmek. Arkadaşınız ile beraberken bölümleri geçmek oyunları kazanmak hem daha keyifli hale gelecek hem de iş bölümü yapacağınız için işiniz çok daha kolay olacak, neden siz de bu oyunlardan herhangi birini arkadaşınız ile yardımlaşarak oynayıp keyifli dakikalar geçirmiyorsunuz?

Oyun Rekor Hakkında

En güzel oyunların yeni adresi Oyunrekor.com ile bir birinden güzel oyunlar sizleri bekliyor. Flash oyunların yanı sıra 3D ve HTML5 oyunlarda oynayacağınız oyun rekor sitemizde bazı oyunlar da oyun skorlarınızı da kaydederek diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca friv oyunlarından olan en çok oynanan oyunumuz bottle flip 3d oyunu ile sizde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunrekor.com'da yayınlanan bütün oyunlardan oyun yapımcıları sorumludur. facebook twitter google youtube
Copyright © 2019 Oyun Rekor - Tüm Hakları Saklıdır
Haberpaneli.com   Oyun Skor   Etiket Bulutu   Gizlilik   Reklam   İletişim